Autobusová zastávka - Napoli

Neohodnoceno
 
Dostupnost Do 10 pracovních dní
Můžeme doručit do
5.9.2019
Cena 87 418 Kč bez DPH
105 776 Kč    
Kód produktu MC-3721
Kategorie Autobusové zastávky
 

1x zadní stěna, 1x boční stěna, 1x vitrína

Konstrukce:
Sloupky ze zinkované oceli 80 x 80 mm, patky uzpůsobeny k montáži na základovou desku (spojovací materiál je součástí dodávky).
Hloubka: 1560 mm 
Výška: 2680 mm
Šířka: 2500 mm
Střecha: Rám střechy je složený z hliníkových profilů. Střecha je tvořena z průsvitného polykarbonátu s úpravou zamezující pronikání UV paprsků, tloušťka 6 mm. Na přední a zadní straně střechy je umístěn hliníkový okap.
Stěny: Stěny z bezpečnostního skla tloušťky 8 mm. Skla opatřena bezpečnostními nálepkami. Upevnění skel pomocí svorek z litého hliníku pro snadnou výměnu v případě poškození.

Vitrína oboustranná bez osvětlení:
Usazena pomocí fixačních patek. Hliníkový rám, tloušťka 75 mm. Zaoblené rohy z hliníkové litiny. Výklopná dvířka s teleskopickým tlumičem, v případě poškození dvířek výměna bez nutnosti použít nástroje nebo demontovat vitrínu. Skleněná tabule z bezpečnostního skla, tloušťka 4 mm. Dva bezpečnostní zámky z každé strany se dvěma klíči na profilu dveří. Všechny spoje těsněné. Výplň vitríny z pozinkovaného plechu, lakovaného bílou barvou.
Plocha pro vyvěšení (v x š) 1760 x 1210 mm.

Vitrína pro jízdní řád:

Všechny naše autobusové zastávky jsou dodány s vitrínou pro jízdní řád:
Hliníkový rám s integrovaným závěsem, tloušťka 30 mm, (v x š) 750 x 550 mm. Křídlové dveře jsou vyměnitelné a oboustranné. V případě poškození dvířek snadná výměna bez nutnosti použít nástroje nebo demontovat vitrínu. Skleněná výplň z bezpečnostního skla, tloušťka 4 mm. Bezpečnostní zámek se dvěma klíči na profilu dveří. Všechny spoje těsněné. Výplń vitríny z pozinkovaného plechu, lakovaný bílou barvou.

Povrchová úprava a montáž: Konečná povrchová úprava v odstínech dle vzorníku barev RAL. Autobusové zastávky jsou dodávány v rozloženém stavu. Snadná montáž dle přiloženého návodu.

Hmotnost 345 kg
Hmotnost 345 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel webu HighTech Industries s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace