Děrované rohože

Odolné děrované rohože jsou vyrobené z tuhého PVC a nebo nitrilové směsi popřípadě z přírodního kaučuku, které zajišťují vysokou odolnost vůči mechanickému opotřebení a vysokou životnost rohoží. Drenážní otvory zajišťují rychlý odvod kapalin a také přívod vzduchu pro osušení povrchu podlahy. Speciální povrch zajišťuje protiskluznost. Jednoduchá instalace a odstranění pomáhají udržet pracoviště čisté a bezpečné. Lze je použít i na místech, kde je potřeba jezdit s vozíky jednoduchou technikou. Lze je dobře čistit vodou a saponáty, jejich pravidelným čištěním lze prodloužit dobu životnosti.

Tyto rohože odolají působení většiny agresivních kapalin v průmyslu a odvětví zpracování potravin. Díky tomu, že jsou vyrobené bez použití silikonu, je možné je použít i v automobilovém průmyslu a v lakovnách.

Použitý materiál je vyroben bez použití toxických látek DOP a DMF v souladu s REACH.

 

Produkty do této kategorie teprve připravujeme...

Provozovatel webu HighTech Industries s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace