Plastové popelnice

Plastové popelnice se dnes těší značné oblibě. Je to nejen pro jejich lehkost, ale také pro možnost zvolit si různé obsahy či barevná provedení. V této kategorii najdete plastové popelnice modré, zelené, žluté či černé. Barevně se může odlišovat ale pouhé víko. V této sekci nepochybně naleznete tu správnou velikost popelnice z plastu, ať už chcete skladovat bio odpad nebo odpad smíšený. Zvolte si menší 80 l popelnici nebo rovnou velkou popelnici 240 l.

Nejčastěji hranaté nádoby na odpad vyrobené ze silnostěnného, povětrnosti odolného plastu jsou vhodné pro místa, kde není tvořeno velké množství odpadu. Nevýhodou je nižší odolnost vůči nešetrnému zacházení. Naopak výhodou je nízká hmotnost a tím daná snadná manipulace s prázdnou nádobou, což je navíc podpořeno častým doplňkem v podobě koleček zabudovaných ve spodku konstrukce. Plastové popelnice nejsou vhodné pro odpad, který by mohl způsobit poškození plastových stěn vysokou teplotou, například žhavý popel z kamen.

 

Nejprodávanější

17
22561172256
Značky
 

Stránka 1 z 3 - 56 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 56 položek celkem

Provozovatel webu HighTech Industries s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace