Systém Skywalker

SKYWALKER je ucelený systém protiúnavových protiskluzných rohoží, s jehož pomocí můžete ošetřit rozmanité typy pracovišť v suchém vnitřním prostředí výrobních hal, skladů, servisů a podobných pracovišť. Můžete vytvářet ostrůvková pracoviště a bezpečné pochozí zóny kolem strojů a techniky s možností zaoblených rohových částí. S pomocí systému SKYWALKER zvýšíte:

1) BEZPEČNOST díky náběhovým hranám, které snižují riziko zakopnutí. Žluté prvky zvýší viditelnost případných nebezpečných zón. 

2) POHODU na pracovišti díky výrazným protiúnavovým vlastnostem rohoží s bublinovým povrchem. Dlouhodobé stání a chůze po povrchu rohoží systému SKYWALKER snižuje pocity únavy dolních končetin, zatížení kosterního aparátu a kloubů.

3) ESTETICKOU ÚROVEŇ - rohože kromě toho, že chrání pracovníky před zbytečnou únavou, chrání také podlahy před zničením a poškozením.

Systém  SKYWALKER se skládá z těchto tvarovaných součástí:

  • čtvercové modulové rohože + rovné náběhové hrany. Ze čtvercových modulů můžete vytvořit jednotlivé pracovní plochy nebo celé pruhy průchozích cest.
  • rohové modulové rohože se zaoblením zakřiveným v úhlu 45° a příslušné náběhové hrany. Tyto rohové prvky je možné použít pro odbočky s úhlem 90°. Pro každou zatáčku je nutné mít 2 tyto rohové modulové rohože.
  • rohové modulové rohože se zaoblením zakřiveným v úhlu 22,5° a příslušné náběhové hrany. Tyto rohové prvky jsou určeny pro široké cesty tvořené dvěma pruhy čtvercových modulových rohoží. Pro každou zatáčku je nutné mít 4 tyto modulové prvky.
  • žlutý dělicí pruh pro vytváření souvislých linií pro zvýšení bezpečnosti

Spodní část základních čtvercových modulových rohoží jsou segmentovány na čtverce o straně 30 cm - toto řešení umožňuje  pohodlnější a rychlejší řezání na potřebný rozměr a přizpůsobování potřebám konkrétního pracoviště. Práce se systémem SKYWALKER vás bude bavit, protože s jeho pomocí můžete vytvářet mnoho různých variant pohodlného a bezpečného pokrytí pracovních ploch.

Systém SKYWALKER můžete nyní zakoupit v 5 různých verzích podle požadovaného typu ochrany:

  • standardní - pro obecné použití do prostor bez speciálních požadavků
  • odolný vůči olejům a tukům - pro strojírenský průmysl, servisní dílny a jiné provozy s průmyslovými oleji
  • antistatický - pro elektronický průmysl, pro ESD zóny k odvedení nebezpečného statického náboje
  • antistatický se sníženou hořlavostí - pro ESD zóny, svařovny a podobná pracoviště
  • odolný vůči olejům se sníženou hořlavostí - pro strojírenský průmysl, svařovny
 

Produkty do této kategorie teprve připravujeme...

Provozovatel webu HighTech Industries s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace