Systém Skywalker

SKYWALKER je ucelený systém protiúnavových protiskluzných rohoží, s jehož pomocí můžete ošetřit rozmanité typy pracovišť v suchém vnitřním prostředí výrobních hal, skladů, servisů a podobných pracovišť. Můžete vytvářet ostrůvková pracoviště a bezpečné pochozí zóny kolem strojů a techniky s možností zaoblených rohových částí. S pomocí systému SKYWALKER zvýšíte:

1) BEZPEČNOST díky náběhovým hranám, které snižují riziko zakopnutí. Žluté prvky zvýší viditelnost případných nebezpečných zón. 

2) POHODU na pracovišti díky výrazným protiúnavovým vlastnostem rohoží s bublinovým povrchem. Dlouhodobé stání a chůze po povrchu rohoží systému SKYWALKER snižuje pocity únavy dolních končetin, zatížení kosterního aparátu a kloubů.

3) ESTETICKOU ÚROVEŇ - rohože kromě toho, že chrání pracovníky před zbytečnou únavou, chrání také podlahy před zničením a poškozením.

Systém  SKYWALKER se skládá z těchto tvarovaných součástí:

  • čtvercové modulové rohože + rovné náběhové hrany. Ze čtvercových modulů můžete vytvořit jednotlivé pracovní plochy nebo celé pruhy průchozích cest.
  • rohové modulové rohože se zaoblením zakřiveným v úhlu 45° a příslušné náběhové hrany. Tyto rohové prvky je možné použít pro odbočky s úhlem 90°. Pro každou zatáčku je nutné mít 2 tyto rohové modulové rohože.
  • rohové modulové rohože se zaoblením zakřiveným v úhlu 22,5° a příslušné náběhové hrany. Tyto rohové prvky jsou určeny pro široké cesty tvořené dvěma pruhy čtvercových modulových rohoží. Pro každou zatáčku je nutné mít 4 tyto modulové prvky.
  • žlutý dělicí pruh pro vytváření souvislých linií pro zvýšení bezpečnosti

Spodní část základních čtvercových modulových rohoží jsou segmentovány na čtverce o straně 30 cm - toto řešení umožňuje  pohodlnější a rychlejší řezání na potřebný rozměr a přizpůsobování potřebám konkrétního pracoviště. Práce se systémem SKYWALKER vás bude bavit, protože s jeho pomocí můžete vytvářet mnoho různých variant pohodlného a bezpečného pokrytí pracovních ploch.

Systém SKYWALKER můžete nyní zakoupit v 5 různých verzích podle požadovaného typu ochrany:

  • standardní - pro obecné použití do prostor bez speciálních požadavků
  • odolný vůči olejům a tukům - pro strojírenský průmysl, servisní dílny a jiné provozy s průmyslovými oleji
  • antistatický - pro elektronický průmysl, pro ESD zóny k odvedení nebezpečného statického náboje
  • antistatický se sníženou hořlavostí - pro ESD zóny, svařovny a podobná pracoviště
  • odolný vůči olejům se sníženou hořlavostí - pro strojírenský průmysl, svařovny
 

Záznamy nebyly nalezeny...

Provozovatel webu HighTech Industries s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace