Boxy na kola

Se zvyšující se oblibou cyklistiky a využívání jízdního kola nebo elektrokola jako dopravního prostředku stoupá i poptávka po místech, kde lze kola bezpečně zaparkovat a uzamknout. Boxy tedy mohou být i překážkou proti odcizení. V naší nabídce proto vedle stojanů na kola najdete i cyklo-boxy.

Dopřejte spoluobčanům, zaměstnancům a kolegům, kteří dojíždějí do práce nebo kamkoli na frekventovaná místa na kole nebo elektrokole, bezpečný prostor pro jejich dopravní prostředek. Boxy na kola slouží v mnoha firmách i veřejných prostranstvích. Vyberte si u nás typ boxu na kola nebo nechte vyrobit vlastní dle Vašich požadavků na přání. 

Bezpečnostní vertikální boxy jsou opět navrženy obdobně jako horizontální boxy s vyšším stupněm zabezpečení. Na rozdíl od horizontálních boxů je jedno nebo dvě kola umístěna v boxu svislé, zavěšené poloze. Proto, aby byla zajištěná i prostorová úspora při sestavování více boxů k sobě, byl zvolen trojúhelníkový půdorys boxu v segmentu 30°. Díky této unikátnosti je možné boxy řadit do čtvrtkruhu, půlkruhu, kruhu nebo vedle sebe do jednostranné nebo oboustranné řady. Objednat nebo se jen podívat přímo na konkrétní box můžete zde.

Bezpečnostní horizontální boxy jsou navrženy s důrazem na bezpečnost a jsou vyrobeny ze silnostěnného kovového materiálu. Jeho konstrukční detaily jsou navrženy tak aby odpovídali vysokému stupni ochrany proti napadení a odcizení obsahu boxu. Jsou zde například použity speciální detaily tvaru a krytí pantů, trezorový vícebodový systém uzamykaní. BIKE BOX je vybaven unikátním elektronickým systém, který umožňuje různé způsoby uzamykání, respektive správu, kontrolu boxu a tím i možnost zpoplatnění služby. Jeden z boxů v sestavě obsahuje řídící terminál, který umožňuje uživateli obsluhovat ostatní boxy. Uživatel zde zadá číslo vybraného boxu a vlastní pin, který mu umožní box otevřít a zavřít. Druhým možným systémem zamykaní je speciální mechanický zámek s bezpečnostní funkcí. Oboustranné boxy, kde dvě kola jsou v boxu umístěna ve vodorovné poloze. Oboustranné boxy jsou navíc vybaveny druhými dveřmi a diagonální přepážkou a tím umožňují uložení dvou kol dvěma různým uživatelům. Což je naprosto ideální řešení v místech pro každodenní dojíždění, kde je třeba maximálně využít kapacitu parkování, např. u dopravních uzlů, parkování kol v systému P+R. Objednat nebo se jen podívat přímo na konkrétní box můžete zde

XL vícemístné Bike Boxy tvoří ocelová nosná konstrukce z válcovaných profilů. Výplně obvodových stěn a dveří mohou být provedeny z plného plechu, tahokovu, kompaktní desky nebo bezpečnostního mléčného skla. Střecha je zhotovena z kompaktních desek. Střechu je také možné provést ve variantě „zelená střecha“. V tomto provedení se na konstrukci střechy položí hydroizolace a souvrství pro výsadbu trav nebo rostlin. Střecha tak může být i designovým prvkem. Dveře boxu jsou uzamykány zámkem s vložkou nebo mincovním zámkem. Celá konstrukce boxu je rozdělena na samostatné kóje a v každé kóji mohou být umístěna dvě kola. Kola jsou v boxu umístěna ve vodorovné poloze a tím je usnadněna manipulace s kolem. Do boxu je možný přístup z jedné strany, takže je možné boxy nebo sestavy boxů umístit i ke stěně. Boxy lze umisťovat do sestav v řadě. Objednat nebo se jen podívat přímo na konkrétní box můžete zde.

Boxy z biodesek jsou vyrobené z třívrstvých lepených biodesek tl. 27 mm s olejovou lazurou. Jejich konstrukční detaily jsou navrženy tak, aby odpovídaly vysokému stupni ochrany proti napadení a odcizení obsahu boxu. Zamykání boxu je řešeno jednobodovým systémem uzamykání s cylindrickou vložkou třetí třídy bezpečnosti. Dvě kola jsou v boxu umístěna ve vodorovné poloze. Objednat nebo se jen podívat přímo na konkrétní box můžete zde.