O NÁS

EKOVOVÝROBA.CZ

Jsme ryze česká výrobní a obchodní společnost a také jí zůstaneme. Najdete u nás produkty z oboru kovovýroby o které je opravdu zájem.

Pod značkou Ekovovýroba.cz vám představujeme zejména transportní a manipulační techniku, vybavení dílen a provozů, strojírenské vybavení, pomůcky pro stavebnictví, dům a zahradu a mnoho dalšího.

Většina výrobků je vyrobena zejména z oceli, nerezu, pozinkovaných plechů a nebo materiálů s následnou povrchovou úpravou, jako je galvanický nebo žárový zinek. Další povrchové úpravy jsou prováděny lakováním práškovou barvou Komaxit která zaručuje vysoce kvalitní povrchovou úpravu kovů. 

KOVOVÝROBA NA ZAKÁZKU

Veškeré výrobky jsou výsledkem ruční práce. Spolu s našimi dodavateli rádi zkoušíme nové postupy a vytváříme originální design. Lakování kovovýrobků na míru nebo jejich potisk a značení na zakázku pro nás není problém. Rádi vám připravíme kovovýrobky s logem, nebo vyhovíme vašemu přání a přizpůsobíme běžné výrobky tak, aby svým designem a zpracováním byly jedinečné.

PRODUKTY OD ČESKÝCH KOVOVÝROBCŮ NA JEDNOM MÍSTĚ

Vše potřebné najdete na jednom místě. Nabízíme Vám produkty té nejvyšší kvality a zpracování od předních českých a slovenských výrobců, jejichž výrobky jsou špičkou v odvětví kovovýroby.

DÍLY JAKO SKLÁDAČKA

Rádi vám doručíme náhradní díly pro jednotlivé kovovýrobky. Díky tomu, že v naší nabídce najdete ke koupi i jednotlivé součásti, můžete si z nich jednoduše sestavit vlastní výrobky, nebo si opravit starší kusy.

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ - SKLAD - VÝDEJNÍ MÍSTO

Naše obchodní oddělení a sklad s výdejním místem se nachází na adrese: Blanenská 1997/103a, 664 34 Kuřim. Po vjezdu do areálu se dáte hned doprava, pojedete dál rovně, projedete bránou a na konci ulice uvidíte novou bílou budou s červeným logem HTI a cedulí označenou nápisem eKovovýroba.cz zde je možné zaparkovat vedle haly a zboží si po předchozí domluvě na tel.: 727 847 030 osobně vyzvednout. Při osobním odběru lze zboží zaplatit zatím pouze v hotovosti.

CENTRÁLNÍ SKLAD - VÝROBA ( NENÍ VÝDEJNÍM MÍSTEM )

Naše centrální sklady se nachází v Tlumačově kde je možné po předchozí domluvě objednané zboží také osobně vyzvednout. Objednávku vám samozřejmě rádi doručíme i prostřednictvím vlastní autodopravy nebo externích přepravců.

SERVIS

Při každém kroku naší práce vše kontrolujeme a dbáme na kvalitu. V případě, že naše úsilí z nějakého důvodu selže, nabízíme vám bezproblémový záruční a pozáruční servis.

ODBORNÉ RADY

Kovovýroba je naše hobby. Potřebujete poradit? Nebojte se zeptat, od toho jsme tady. Doporučíme vám nejvhodnější řešení.

OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ PRO KOVOVÝROBCE

Jako strojírenská obchodní společnost sdružujeme české a slovenské kovovýrobce a nabízíme lokálním i celonárodním kovovýrobcům zprostředkování prodeje. Máte zájem, abychom nabídli vaše produkty v e-shopu ekovovyroba.cz koncových i firemních zákazníků po celé České republice, na Slovensku ale i v zahraničí? Kontaktujte nás pro vzájemnou spolupráci na tel. č. +420 727 847 030 nebo napište na info@ekovovyroba.cz