Elektrická kolečka, akumulátorová kolečka, motorová kolečka

MOTOR O VÝKONU AŽ 1000 W (9) (1)

Naše elektrická kolečka budete asi znát také pod názvem motorová kolečka. Hned ze začátku je ale třeba rozlišit Motúčko od ostatních mototrových koleček. Spousta lidí si totiž ostatní motorová kolečka plete s přímo s Motúčkem, které je vyrobené firmou Isolit BRAVO s.r.o. z Jablonné nad Orlicí.

Jisté je, že se vyplatí zejména při převozu těžkého nákladu a v náročném kopcovitém terénu. Elektrické kolečko Vám bude skvěle sloužit na zahradě, ale také v lese nebo nebo ve firmě, zkrátka všude tam, kde je třeba těžce pracovat. Motorová kolečka z naší nabídky mohou být dokonce opatřena také řetězy, což vám usnadní pohyb nejen ve sněhu, ale také v kluzkém blátě. Vyberte si elektrická kolečka z naší nabídky a pusťte se do práce, ať je jakkoliv těžká.

Elektrická kolečka, lidově zvaná také motorová kolečka a nebo akumulátorová kolečka jsou výborným pomocníkem v situacích, kdy často převážíme značné náklady na nerovných plochách, případně na větší vzdálenosti. Motorové kolečko oceníme zvláště při jízdě do kopce, kdy výrazně omezí vynakládanou námahu i při přepravě značně těžkých nákladů. Motorové kolečko nám usnadní práci také v zimním zasněženém terénu, obzvláště pokud kolo osadíme pluhem a nebo sněhovým řetězem pro zabránění prokluzu. Krom zmíněných řetězů lze přikoupit další doplňky z naší velmi široké nabídky příslušenství, čímž se vaše elektrické kolečko stane opravdu univerzálním pomocníkem. Elektrická kolečka používají podobný typ motoru jako elektrokola. Pohonná baterie obvykle vydrží 6 až 8 hodin práce, než je potřeba ji připojit na nabíječku.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 3 - 47 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 47 položek celkem