Elektrická kolečka - Motúčka

Elektrická kolečka budete asi znát také pod názvem motúčka. Jisté je, že se vyplatí zejména při převozu těžkého nákladu a v náročném terénu. Elektrické kolečko vám bude skvěle sloužit na zahradě, ale také ve firmě, zkrátka všude tam, kde je třeba těžce pracovat. Motúčka z naší nabídky mohou být dokonce opatřena také řetězy, co vám usnadní pohyb nejen ve sněhu, ale také v kluzkém blátě. Vyberte si elektrická kolečka z naší nabídky a pusťte se do práce, ať je jakkoliv těžká.

Elektrická kolečka, lidově zvaná motúčka, jsou výborným pomocníkem v situacích, kdy často převážíme značné náklady na nerovných plochách, případně na větší vzdálenosti. Motorové kolečko oceníme zvláště při jízdě do kopce, kdy výrazně omezí vynakládanou námahu i při přepravě značně těžkých nákladů. Motúčko nám usnadní práci také v zimním zasněženém terénu, obzvláště pokud kolo osadíme sněhovým řetězem pro zabránění prokluzu. Krom zmíněných řetězů lze přikoupit další doplňky z naší velmi široké nabídky příslušenství, čímž se vaše elektrické kolečko stane opravdu univerzálním pomocníkem. Elektrická kolečka používají podobný typ motoru jako elektrokola, jen s pomalejším chodem. Pohonná baterie obvykle vydrží několik hodin práce, než je potřeba připojit ji na nabíječku.

 

Nejprodávanější

38
4083313840833
Značky

Stránka 1 z 3 - 57 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 57 položek celkem

Provozovatel webu HighTech Industries s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace