Elektrická kolečka - motorová kolečka

Elektrické kolečko je již roky nezbytným pomocníkem na zahradách, stavbách nebo třeba i na farmách v ČR i zahraničí. Existuje ale několik výrobců těchto skvělých pomocníků. Hned ze začátku je ale třeba rozlišit Motúčko od ostatních mototrových koleček. Spousta lidí si totiž ostatní motorová kolečka plete s přímo s Motúčkem, které je vyrobené firmou Isolit BRAVO s.r.o. z Jablonné nad Orlicí.

Potřebujete poradit s výběrem kolečka vhodného pro Vás? Přečtěěte si článek o srovnání motorových koleček: https://www.ekovovyroba.cz/poradna-2/srovnani-motorovych-kolecek-2/

Motorové kolečko oceníte nejen při jízdě do kopce, kdy výrazně omezí vynakládanou námahu i při přepravě značně těžkých nákladů. Motorové kolečko nám usnadní práci také v zimním zasněženém terénu, obzvláště pokud kolo osadíme pluhem a nebo sněhovým řetězem pro zabránění prokluzu. Krom zmíněných řetězů lze přikoupit další doplňky z naší velmi široké nabídky příslušenství, čímž se vaše elektrické kolečko stane opravdu univerzálním pomocníkem. Elektrická kolečka používají podobný typ motoru jako elektrokola. Pohonná baterie obvykle vydrží 6 až 8 hodin práce, než je potřeba ji připojit na nabíječku.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem