Pracovní plošiny

V této kategorii najdete pracovní plošiny určené pro práci nad zemí. Stačí si jen nastavit vhodnou výšku a už se můžete dát do činnosti. Naše pracovní plošiny jsou vyrobeny z lehkého hliníku, který nejen, že nerezaví, ale také se s ním výborně manipuluje. Při tom disponuje dostatečnou pevností. V podstatě nabízíme jakési žebřiny, k nimž vám dodáme plošinu, která se dá mezi tyto žebříky umístit. Instalace je velice snadná.

 

Pokud potřebujete pracovat ve výškách, musíte použít žebřík a nebo lépe pracovní plošinu. Klasická pracovní plošina se skládá z nosných svislých dílů a z vodorovné pochůzné desky, kterou obvykle lze nastavit do několika výšek. Vše musí být konstrukčně řešeno tak, aby byla plošina stabilní a bezpečná. Plošiny do naší nabídky vybíráme jen takové, které kriteria bezpečnosti splňují bez výhrad.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Provozovatel webu HighTech Industries s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace