Kovové kontejnery

Kovové kontejnery na odpad mají oproti plastovým výhodu v tom, že jsou odolnější proti nešetrnému zacházení. Pokud v konkrétním umístění nelze vyloučit riziko vhození odpadu, který by mohl způsobit nadměrné oteplení či dokonce vznícení ohně, například žhavého popela, je nutno zvolit kovové provedení.

Představujeme kovové kontejnery se žárovým zinkováním, určené na odpad. Pokud produkujete větší množství odpadu, pak je to jasná volba. Kovový kontejner může posloužit k ukládání směsného odpadu, ale také ho můžete použít třeba na zahradě k uskladnění listí a k jeho odvozu. Naše kovové kontejnery jsou opatřeny kolečky, díky kterým s nimi budete lehce manipulovat. Samozřejmostí je vysoká odolnost vůči korozi a dalším nástrahám počasí.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Provozovatel webu HighTech Industries s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace