Proč kolečka nebalíme

 IMG_7297 (1)

Ať už jde o stavební nebo zahradní kolečko v jedné věci se všechny shodují – na jejich zabalení je potřeba enormní množství obalového materiálu. Kolečko má totiž velmi atypické rozměr a proto nejde o produkt, který by se jednoduše zabalil do kartonové krabice.

Koukněme se detailněji na důvody, proč kolečka nebalíme:

 

1. Myslíme na přírodu 

Tím, že kolečka nebalíme do zbytečné spousty kartónu, bublinek a stretch fólií, výrazně šetříme přírodu. Celosvětové nadužívání plastů a jednorázových obalových materiálu je velký problém, o kterém se mluví již několik let. Hlavním problémem je, že my jako společnost, produkujeme stále více odpadu než jsme schopni ekologicky zlikvidovat či zrecyklovat. Proč tedy naší planetě ještě více přitěžovat?

 IMG_7304

Množství odpadu pro zabelní jednoho kolečka (obr.)

 

2. Vysoká odolnost

Naše kolečka se jen tak nepoškodí. Mají totiž rám lakovaný odolnou práškovou barvou komaxit exteriér. Tato povrchová vrstva zaručuje velmi dobrou odolnost při práci. Co se týče pozinkované korby, tak je třeba si uvědomit, že kolečko je pracovní nástroj a že tedy do korby budete házet materiál jako kameny, štěrk, hlínu apod. K drobnému poškrábání korby tedy dojde tak jako tak. Korba je vyrobena z pozinkovaného plechu a proto jí drobné oděrky nevadí.  

 

3. Výhodná cena

Tím že kolečko nebalíme do kartonu, tak jsme schopni zákazníkovi nabídnout lepší cenu za dopravu (ušetříme na krabici, ale i dopravce si kolečka snáz naskládá do dodávky = nižší cena za dopravu pro zákazníka). Pokud bychom měli kolečka balit do kartónu, pak bychom byli nuceni cenu dopravy na jednom kolečku zvýšit až o 150 Kč. 

 

4. Omezení ze strany dopravců

Ze strany dopravců se potýkáme s omezeními, co se týká přepravy koleček. Jelikož jde o produkt s atypickými rozměry, někteří dopravci nám kolečka dokonce odmítají přepravovat, buďme proto rádí že jsou tu pořád tací co Vám naše kolečka dovezou až k Vám na stavbu a nebo přímo na zahrádku a vy si nemusíte složitě půjčovat vozík za auto a nebo pronajímat dodávku aby Vám kolečko dovezla. Proto při zasílání koleček doporučujeme přepravce TOPTRANS, se kterým máme v tomto ohledu nejlepší zkušenosti. Samozřejmě v případě vážného poškození kolečka např. deformace rámu i když se to stává velmi zřídka Vám bude kolečko vyměněno za nový kus.

 

 

Vaše případné dotazy prosím směřujte na náš email info@ekovovyroba.cz

Děkujeme za pochopení a přejeme ať Vám naše kolečka dobře slouží.

Tým eKovovýroba.cz

 

Provozovatel webu HighTech Industries s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace