Náhradní díly k motúčku

Nabízíme užitečné náhradní díly k elektrickým kolečkům neboli motúčkům. A co vše si v této kategorii můžete objednat? Tak především jsou to náhradní duše, ale také hovoříme o různých elektrických komponentech. Náhradní díly a příslušenství k motúčkům se vyplatí mít po ruce, nikdy nevíte, co se může pokazit. Pokud je ovšem nemáte na skladě, stačí objednávat v našem e-shopu.

Elektrické kolečko, neboli motúčko je neocenitelným pomocníkem, neboť oproti běžnému kolečku výrazně omezí námahu vynakládanou při práci. To ale není jediná výhoda, díky široké nabídce doplňků můžeme své motúčko použít i pro méně běžné práce, jako třeba převoz popelnic, převoz dřevěné kulatiny, práce ve sněhu, s přídavnou radlicí dokonce i pro vyrytí brázd v zemi. Naše motúčka jsou vyrábena pečlivě a s prioritním ohledem na dobrou funkčnost a dlouhou životnost. Pokud by se vám přesto něco porouchalo, nemusíte zoufat, v nabídce máme i mnoho náhradních dílů.

 

Nejprodávanější

37
1692813716928
Značky

Stránka 1 z 4 - 68 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 68 položek celkem

Provozovatel webu HighTech Industries s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace