Náplň lékarničky - výroba

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Do 10 pracovních dní
Můžeme doručit do
12.3.2020
Cena 1 429 Kč bez DPH
1 729 Kč    
Kód produktu MC-7584
Kategorie Lékárničky
 

Podle Zákoníku práce, zákon č. 262/2006 Sb., § 103 písmeno j), je zaměstnavatel povinen zajistit zaměstnancům poskytnutí první pomoci. Povinností každého zaměstnavatele je tedy vybavit pracoviště potřebným počtem lékárniček a zabezpečit jejich dostupnost během celé pracovní doby. Pro vybavení lékárničky na pracovišti neexistuje momentálně v ČR žádný právní předpis ani jiná hygienická norma. Vybavení lékárniček by mělo být stanoveno podle rizik vznikajících při pracovních činnostech a mělo by být konzultováno se smluvním lékařem organizace. Náplně do lékárniček byly vhodně navrženy s pomocí odborníků záchranné služby a lékařů  raumatologického oddělení a rozděleny na jednotlivá konkrétní pracoviště dle rizika úrazu.

Zdravotnická náplň VÝROBA je vhodná na všechna pracoviště a provozy, kde se pracuje nebo opracovává kovový, plastový,či dřevěný materiál, jako jsou dílny, výroba, zpracovaní materiálu a podobně. Kromě základního zdravotnického a obvazovéhomateriálu náplň obsahuje také výplachový roztok pro případ zasažení očí nebezpečnou látkou a chladivé obvazy a gely pro zmírnění následků popálení.
 

Hmotnost 4.9 kg
Hmotnost 4.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel webu HighTech Industries s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace