Obytné a sanitární buňky

Flexibilní řešení v podobě mobilní kancelářské buňky

Kontejnery a buňky mají v podnikání velmi široké uplatnění. Díky své flexibilitě si našly stálé místo ve stavebnictví, průmyslu, obchodu i školství. Pro stavební projekty nejčastěji dodáváme mobilní kancelářské buňky, sanitární buňky a další kontejnery pro vytvoření komfortního zázemí pro zaměstnance i bezpečné uskladnění materiálu.
Na začátku projektu připravíme sestavu buněk na míru potřebám investora a zajistíme jejich přepravu. Po dokončení projektu, ať již trvá několik měsíců či let, buňky přemístíme na další stavbu. Podívat se na naši nabídku obytných buňek se můžete zde.

Výhody mobilní kanceláře

Rychlé vyřešení prostoru na míru
V mnoha případech není potřeba stavební povolení
Mobilní kancelářské buňky dodáváme již v řádu několika týdnů
Systém lze kdykoliv flexibilně rozšířit či upravit
Vytvoření komfortního zázemí s denním přirozeným světlem
Mobilní kancelář se základním i špičkovým vybavením

Potřebujete mobilní kancelář pro stavbyvedoucího, který ji bude využívat pouze několik hodin denně kvůli nezbytné administrativě? Nebo naopak hledáte kanceláře pro svůj tým, jehož hlavní náplní je právě činnost v kanceláři a sjednávání schůzek? Vytvoříme pro vás projekt mobilní kanceláře na míru, ať už hledáte základní pracovní prostory, nebo vysoce reprezentativní zázemí. Kontejnerům a buňkám se věnujeme od roku 2010 a za dobu své činnosti jsme vytvořili flexibilní řešení
mnoha klientům.

MOBILNÍ KANCELÁŘSKÉ BUŇKY (nejen na stavbu)

Potřebujete flexibilně vyřešit pracovní prostor pro sebe a své zaměstnance? CONT Proficontainers má pro vás řešení v podobě mobilní kancelářské buňky, která vytvoří komfortní zázemí na několik týdnů i let. Ať už potřebujete jednu kancelář, nebo celý administrativní komplex s vlastní recepcí a zasedací místností, obraťte se na nás – na podnikání máme buňky.

PANELOVÝ SYSTÉM (pro kontejnery a změnu jejich dispozic)

Kontejnery a buňky mají ve světě podnikání a průmyslu své pevné místo. Moderní modulární výstavba je ekonomickou a variabilní alternativou ke klasickému stavebnictví. V nabídce naleznete standardizované kontejnery, kterým lze díky flexibilnímu panelovému systému změnit dispozice na míru vašim potřebám.

Modulární výstavba z panelů

Základem každého kontejneru je ocelová konstrukce, na kterou jsou upevněné jednotlivé panely. Ty je možné díky snadné manipulaci umisťovat podle potřeb. Z kontejnerových modulů tak lze sestavit jak vrátnici s malou užitnou plochou 7 m2 , tak i prostornější kancelářské či sociální zázemí, velkoplošné haly, zázemí koncernů, budovy pro školství či jídelny.

V čem jsou další výhody panelů?

Rozměry panelů odpovídají ISO normám.
Panelový systém je plně kompatibilní.
Flexibilní použití.
Bytelné, přesto lehce variabilní řešení.
Ekonomický přínos.
Typy panelů pro kontejnery a buňky.

Díky flexibilnímu řešení a snadné montáži si sami můžete upravovat interiér i exteriér kontejnerů a buněk. Panely pro vás připravíme a v případě zájmu je dovezeme na místo realizace. Díky službám na klíč se samozřejmě postaráme také o odbornou montáž. Panelový systém lze řešit jak před pořízením kontejneru, tak i během jeho užívání – lehce se přizpůsobí vašim rozrůstajícím plánům.

Venkovní plný panel.
Venkovní panel s oknem.
Venkovní panel s dveřmi.
Venkovní panel pro klimatizaci.

Panely zajistí výborné tepelně izolační vlastnosti Dodáváme kontejnery a buňky nejen do České republiky, ale i do zahraničí. Díky přísným výrobním kritériím splňují kontejnery CONT Proficontainers náročné komfortní požadavky i dané normy. Ať se již jedná o kanceláře, jídelny či školky, ve kterých jsou kladeny vysoké nároky na hygienu, nezávadnost a zároveň příjemnou vnitřní teplotu po celý rok, máme řešení na míru pro každý projekt. Pro udržení tepelné pohody využíváme panely, s ni-
miž máme my i naši klienti skvělé zkušenosti.