RYOBI R18CK4-252S
Neohodnoceno
aku 18 V set (R18DD3 + R18T-0 + RRS1801M + R18CSP + 1 x 5,0 Ah + 1 x 2 Ah baterie + nabíječka).
Dostupnost Skladem ihned k odběru (5 ks)
Můžeme doručit do
Kód produktu GAR5133003578
Kategorie Ryobi aku nářadí
R18CK4-252S - aku 18 V set (R18DD3 + R18T-0 + RRS1801M + R18CSP + 1 x 5,0 Ah + 1 x 2 Ah baterie + nabíječka) 4dílná kombo sada zahrnuje vrtací šroubovák, okružní pilu, šavlovou pilu a LED baterku
Vrtací šroubovák R18DD3 je ideální na šroubování a vrtání ve dřevěných a kovových aplikacích.
Má celokovové 13mm ráčnové sklíčidlo a 2 rychlostní stupně pro řízení maximální rychlosti
Okružní pila RWSL1801 je ideální na dlouhé přímé řezy, zkracování dřevěných desek, řezání kuchyňských pracovních desek či podlahových krytin i snadné a přesné příčné řezání trámů. Může řezat až až do hloubky 45mm při 90° a 32mm při 45° a je dodávána se 150mm kotoučem s 18 zuby s břity ze slinutého karbidu
Šavlová pila RRS1801 je univerzální pila, ideální pro řezání různorodého materiálu.
Délka zdvihu je 22mm, má variabilní elektroniku rychlosti a beznástrojové upínání pro výměnu pilového plátku LED baterka R18T je ideální pro osvětlení na krátkou až středně dlouhou vzdálenost s dosahem do 20 metrů.