Díky zahradnímu topidlu nekončí sezóna venkovního posezení

topidla - banner_1161x441_12


Milujete venkovní posezení? Nemůžete se každoročně dočkat, až se začne na jaře oteplovat a vy se tak budete moct posadit s voňavou kávou nebo zlatavým mokem ven? Ovšem s příchodem prvních podzimních dní na vás padá splín, že budete zase půl roku zavření doma? Pak si nezoufejte.

Díky zahradnímu topidlu nekončí sezóna venkovního posezení už v říjnu. Se zahradním topidlem můžete na zahrádce nebo na venkovní terase posedět až do prosince. Jak správně takové zahradní topidlo vybrat? Podle čeho se řídit? Na to vám odpovíme v následujících řádcích.

 

etna deluxe

 

KVALITNÍ ZAHRADNÍ TOPIDLO

Zahradní topidlo je určeno pro zvýšení tepelné pohody za chladného počasí ve venkovních prostorách. Můžete jej využít jak na zahradě, tak i ve venkovních prostorách restaurací, na tržištích, či na terasách.

Dodává se včetně regulátoru tlaku a hadice, díky čemuž máte dokonalou kontrolu nad vyzařovaným teplem. Některá zahradní topidla jsou také vybavená naklápěcím reflektorem, který umožňuje usměrnit vyzářené teplo do zvoleného prostoru.

 

Správný výběr zahradního topidla

Při výběru zahradního topidla se řiďte třemi hlavními parametry:

  • Výkon
  • Spotřeba
  • Váha

 

Zahradní topidla z nabídky ekovovyroba.cz

V naší nabídce najdete zahradní topidla nejčastěji s výkonem 13 kW, spotřebou pohybující se mezi 870 g/h a 936 g/h a váhou od 22,8 kg až po 38 kg.

Pokud si chcete pořídit zahradní topidlo na menší zahradu, bude vám bohatě stačit model ZAHRADNÍ PLYNOVÉ TOPIDLO ETNA, který vám zajistí dokonalý komfort a možnost posezení na zahrádce až do zimních měsíců. Během mírné zimy můžete na zahradě posedět dokonce i v lednu či únoru.

Jestliže si však chcete pořídit topidlo do restaurace, kde jím budete chtít vytopit větší plochu, doporučujeme sáhnout po výkonnějším modelu ETNA DE LUXE.

Uskladnění zahradního topidla

S prvními jarními paprsky slunce potom topná sezóna končí. V takovou chvíli můžete zahradní topidlo schovat do garáže, nebo do skladu, kde na vás počká opět na období chladnějších dnů.

Před uskladněním topidla nezapomeňte zavřít přívod plynu, aby vám propan-butanové topidlo neunikalo. Zároveň jej schovejte pod ochranný obal. Ten zajistí, aby se do topných těles nedostaly žádné nečistoty a aby zahradní topidlo nic nepoškodilo.

 

Ochranný obal pro zahradní topidlo

Prakticky každý model zahradního topidla má svůj doporučený ochranný obal. Pro model ETNA DE LUXE můžete zvolit Obal na zahradní topidlo Etna a Etna nerez. Pro model Pyramida zase v naší nabídce najdete Ochranný obal na topidlo Pyramida. Ochranné obaly vybírejte vždy s ohledem na rozměry vašeho zahradního topidla.

 

65852-1

 

Zahradní topidla od specialistů

V nabídce Ekovovyroba.cz najdete několik modelů zahradních topidel a teplometů. Cenově se pohybují od 3 021 Kč až po 13 809 Kč. Ke každému u nás navíc najdete také ochranný obal a další příslušenství. Všechna naše topidla se vyznačují mimořádnou odolností a kvalitou. Vše máme skladem a vše si můžete prohlédnout na prodejně.

 

Pokud si s výběrem zahradního topidla nejste jisti, neváhejte a napište nám. Rádi vám s výběrem pomůžeme. Napište nám na e-mail info@ekovovyroba.cz.