Nářadí, které u Vás doma nesmí chybět

Plánujete zahradu, stavíte zahradní domek nebo za vámi přišel partner, že potřebuje pověsit obrázek? Potřebujete sestavit nový regál do garáže nebo nachystat dřevo na oheň? Pro tyhle a další případy se hodí mít doma vhodné nářadí.

8898314 (1)

Táto, potřebujeme dřevo na oheň

Nebo na novou poličku. Ať už potřebujete uříznout jedno jediné prkno nebo prořezat vlastní les, u nás si vždy vyberete vhodnou pilu.

Naše lupínkové pily vám pomohou vyřezat zajímavý tvar poličky, motorové pily pomohou s pokácením odumřelého stromu, a pokud se chystáte postavit nové krmítko pro ptáčky a potřebujete uříznout pár prkýnek nebo nařezat větve na táborák, můžete sáhnout po ocasce. Manipulace s ní je snadná a při výběru menšího modelu si s ní poradí pohodlně i ženy.

Kam jsem dal tu kozu

Když už jsme u těch pil, přihoďme ještě kozy na řezání dřeva. Neztratí se ani při natírání prakticky čehokoli, co na ně lze položit, od starých oken po kovové opěry pro rostliny.

Pro skutečné kutily nesmíme zapomenout přihodit oblíbené gola sady. Ty vám pomohou s montáží i demontáží prakticky jakéhokoli šroubu. Výběr vhodné sady se odvíjí od velikosti čtyřhranu, jehož rozměr je udáván v palcích.

  • 1/4" – maximální velikost šroubu M10
  • 3/8" - maximální velikost šroubu M4 až M14
  • 1/2" – maximální velikost šroubu M5 až M22
  • 3/4", 1" – tato sada najde své využití v profesionálních dílnách, kde jsou opravována nákladní auta a stroje

 

Gola sady jsou v praktických kufřících, takže se nikde nic nepoztrácí.

Ruční nářadí pro kutila

Ruční nářadí využijete i tam, kde si motorová pila ani neškrtne. Můžete ho vozit v autě pro strýčka nehodu, předvést se s ním v bytě panelového domu nebo ho půjčit tvořivým dětem, které se učí zatloukat hřebíky. Což není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát, věřte mi. Teď už ale k věci nebo spíše k nářadí.

Pro všechny situace se vám bude hodit kvalitní šroubovák. Je jedno, zda potřebujete dotáhnout šroubek u padající lampičky nebo utáhnout zámek u zavírání dvířek u komody. Správně zvolená sada si poradí se vším.

Kromě celých kufrů s nářadím vám můžeme nabídnout také prázdné kufry na nářadí, do kterých pohodlně uklidíte vše, co by se vám snad mohlo doma nebo v dílně povalovat. Oblíbené jsou také skříňky na nářadí, které můžete mít uklizené doma v komoře nebo zastrčené v nepoužívaném koutku garáže, kdykoli je vytáhnout a postavit na stůl, který se rázem promění v pracovní. 

imageproxy (22)

Děda nebo Jenda, naše nářadí je pro všechny

Tak už jste si vybrali ten správný šroubovák? Nebo potřebujete dárek pro dědy a nevíte, která vrtačka se mu bude hodit? Se vším vám rádi poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.