MOTÚČKA A MOTOROVÁ KOLEČKA - na prodejně v KUŘIMI

Už jste četli o naší prodejně v Kuřimi? Věděli jste, že u nás najdete například i motorová kolečka či motúčka? Přijďte si je vyzkoušet osobně.  

 akucko_motucko

Zastavte se za námi v Kuřimi a sami si vyzkoušejte motúčko/Motorové kolečko

 

Starým dobrým kolečkům odzvonilo. Motorové kolečka Brno v sobě totiž snoubí klasickou jednoduchost s moderními prvky. Mezi ně patří elektrický pohon, který vám výrazně usnadní práci i v členitém terénu.

Motúčka Brno

Motúčko Brno zvládne výjezd do prudkého kopce, ale poradí si i při sjezdu nebo jízdě po rovném povrchu. Motúčka Brno vám zkrátka uleví od těžké práce a ušetří vaše tělo před únavou. Určitě si říkáte, že za takové výhody se musí tvrdě platit. Ceny jsou ale výhodné. A to na obou stranách spektra. Motorové kolečka Kuřim totiž nemusí dělat kompromisy v podobě krátké výdrže nebo nízké nosnosti.


Motúčka Kuřim

Motúčka Kuřim zpravidla uvezou i více než 150 kg materiálu a vydrží v zápřahu celou pracovní směnu. Motúčko Kuřim vám tak bude sloužit nepřetržitě i déle než 8 hodin bez nutnosti dalšího nabití. Pokud vás zajímá, jaké varianty jsou v našem e-shopu k dispozici, čtěte dál. V následujících řádcích naleznete výčet všech motúček, které u nás prodáváme.

Motorová kolečka HTI

Není třeba být vůbec profesionál a motorové kolečko oceníte každý den. Díky krásnému výkonu až 1 000 W a nosnosti až 150 kg vám bude motorové kolečko pomocníkem při převážení nejrůznějších těžkých materiálů, kamení, pytlů s pískem, hlíny, cihel, a to i po náročném, nerovném povrchu. Významně vám usnadní práci a uleví i Vašemu tělu.  

Na jedno nabití takové kolečko vydrží nepřetržitě až 8 hodin práce, a tak se skutečně můžete soustředit na práci.  Elektrokolečko se vyznačuje velkou odolností, a tak se nemusíte bát si jej pořádně naložit. A že budete často jezdit třeba i do kopce?! Žádný problém! Motorové kolečko si s tím snadno poradí. Bude proto skvělým pomocníkem jak na stavbě, tak i na zahradě nebo kolem domu.https://www.ekovovyroba.cz/elektricka-kolecka/elektricke-kolecko-easy/

 banner_1161x441_15 el.kol web - small na web

MODEL EASY

Motorové kolečko s pozinkovanou korbou 80 l

easy

Technické parametry:

 • Nosnost: až 150 kg
 • Výkon: 500W
 • Výdrž na jedno nabití: 6-8 hodin při nepřetržitém provozu
 • Plynulá regulace výkonu
 • Zpětný chod
 • V balení: baterie i nabíječka
 • Přední oblouk
 • Výztuha korby

 

 

MODEL DELUXE

Praktické motorové kolečko s přídavnými koly. Zvolte si velikost korby z variant (85, 125 a 185 litrů).

Mobilní banner - 800X605px (13)

Technické parametry:

 • Nosnost: až 150 kg
 • Výkon: 500W
 • Výdrž na jedno nabití: 6-8 hodin při nepřetržitém provozu
 • Plynulá regulace výkonu
 • Zpětný chod
 • V balení: brzda i nabíječka
 • Výztuha korby

 

 

Motúčko BRAVO

Motúčko jistě již znáte, jde o motorová kolečka od společnost Isolit-Bravo s.r.o. Ve srovnání s motorovými kolečky výše, jde o robustnější alternativu s drapákem (kolo s vysokým vzorkem). Motúčko je výborným pomocníkem na každodenní dřinu. Odveze Vám dřevěná polena, kameny, pytle s pískem či cementem. Jednoduše vše, co bude třeba. Díky drapáku pro Vás nebudou problémem ani schody či nerovný terén.

U nás na prodejně najdete tyto modely motúčka:

 

Motúčko KLASIK

motucko klasik

Motúčko POWER

motucko power

 

Motúčko EXTRA POWER

motucko extra 

 

 

+ veškeré příslušenství k motúčku jsme schopni také dodat.

 

Zavolejte nám na telefonní číslo: +420 727 847 030    

Provozovatel webu HighTech Industries s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace